MAYSKÝ KALENDÁŘ PRO MODERNÍHO ČLOVĚKA  NOVÝ VLÁDCE ROKU

Nový Vládce roku 8 No´j 20.2.2020 -19.2.2021

  4.2.2020

 

17:00 – 20:00

200 Kč

Čas stavění cesty praktickými činy, čas uskutečňování dlouhodobé vize, kterou jsme uviděli v roce 2019. Nebude to jednoduché, ale už víme a máme na to s věcmi pohnout.
Vykopnutí revolučního období následujících 10 let budování nového paradigma, radikálních změn myšlení, změn života a status quo.
Neváhejte a přijďte to zažít. Pokud jste nebyli na podzimním setkání minulý rok, nevadí. Jana vám představí svět Mayského kalendáře a vy si odnesete domů to, co potřebujete.

Setkáním Vás provede:

Jana Mertová

 Jana Mertová se narodila a stále žiji v Brně. Je Chol Q´ij průvodce, poradce a analytik.

Mayský kalendář Chol Q´ij si Janu přitáhl koncem roku 2015 a celý proces jeho vstřebávání byl nesmírně rychlý, intenzivní a pro Janu psychicky velmi náročný. Sama objevovala jeho úžasný matematický systém, přicházela na souvislosti, tvořila si logické modely. Všechno zapadalo. Mayové byli excelentní matematici. Netrvalo dlouho a přišel ji do cesty rodilý příslušník Mayů v Guatemale a tak se za ním rozjela. Další učitel ji přišel velmi brzo po něm. Současně spousta literatury v angličtině a španělštině. Prostě…takhle to Janě funguje. 

Její učitelé dnes říkají, že co se týče porozumění a vniknutí do systému kalendáře Chol Q´ij, tak neznají nikoho pokročilejšího. Tak vidíte 🙂

 Janu vždy zajímala četba beletrie a duchovní literatury. Nesmírně ji přitáhl budhismus, filozofie předsmrtného a posmrtného života, práce s myslí. Hltala kvalitní sci-fi a tohle všechno ji připadalo naprosto jasné a samozřejmé, vždyť tak to přece je! Jak šel čas, tak ji do života přišla psychologie, studium fungování lidského těla a náš vliv na vlastní zdraví výživou a způsobem myšlení. Před nějakou dobou  propadla i kvantové fyzice, protože to co říká, ji zní naprosto srozumitelně a reálně.

 

Setkání se koná na adrese:

SVČ Ivančice

Středisko volného času
Zemědělská 2
664 91 Ivančice

Jakékoliv otázky?

Zavolejte nám!

Míša 720 073 942

Soňa 722 938 173

Danča 736 149 571

Napište nám!