MAYSKÝ KALENDÁŘ PRO MODERNÍHO ČLOVĚKA

Život podle Mayského kalendáře…vědomě kráčet vstříc svému osudu…

motto:

Kdo směřuje za budoucností, kdo vyhlíží změnu, ten by se měl umět smířit a vypořádat s minulostí a tím pádem zjistit a poznat, co mu říká přítomnost.

(Ondřej Habr)

  19.11.2019

 

17:00 – 20:00

200 Kč

Proč žijeme tak jak žijeme, proč existuje štěstí a neštěstí osobní i ve vztazích? Je to všechno neměnný příběh, nebo s tím můžeme něco dělat?

Mayský kalendář je ohromující nástroj pro vlastní poznání a předpovědi, což nám umožňuje hluboce nahlédnout do energií, se kterými jsme se narodili, jak z pohledu našeho prospěchu, tak našich výzev. Díky porozumění způsobu, jakým energie přirozeně plynou, jsme schopni vést svůj život vstříc jeho většímu naplnění.

Každý jdeme nějakou cestou a žádná není lepší, nebo horší. Ale cestu, se kterou nejsme spokojeni, můžeme vždy změnit.

Setkáním Vás provede:

Jana Mertová

 Jana Mertová se narodila a stále žiji v Brně. Je Chol Q´ij průvodce, poradce a analytik.

Mayský kalendář Chol Q´ij si Janu přitáhl koncem roku 2015 a celý proces jeho vstřebávání byl nesmírně rychlý, intenzivní a pro Janu psychicky velmi náročný. Sama objevovala jeho úžasný matematický systém, přicházela na souvislosti, tvořila si logické modely. Všechno zapadalo. Mayové byli excelentní matematici. Netrvalo dlouho a přišel ji do cesty rodilý příslušník Mayů v Guatemale a tak se za ním rozjela. Další učitel ji přišel velmi brzo po něm. Současně spousta literatury v angličtině a španělštině. Prostě…takhle to Janě funguje. 

Její učitelé dnes říkají, že co se týče porozumění a vniknutí do systému kalendáře Chol Q´ij, tak neznají nikoho pokročilejšího. Tak vidíte 🙂

 Janu vždy zajímala četba beletrie a duchovní literatury. Nesmírně ji přitáhl budhismus, filozofie předsmrtného a posmrtného života, práce s myslí. Hltala kvalitní sci-fi a tohle všechno ji připadalo naprosto jasné a samozřejmé, vždyť tak to přece je! Jak šel čas, tak ji do života přišla psychologie, studium fungování lidského těla a náš vliv na vlastní zdraví výživou a způsobem myšlení. Před nějakou dobou  propadla i kvantové fyzice, protože to co říká, ji zní naprosto srozumitelně a reálně.

 

Setkání se koná na adrese:

SVČ Ivančice

Středisko volného času
Zemědělská 2
664 91 Ivančice

Jakékoliv otázky?

Zavolejte nám!

Míša 720 073 942

Soňa 722 938 173

Danča 736 149 571

Napište nám!