Pojď být vládcem svého času

aneb time management není sprosté slovo

středa 17.10.2018

17:00 – 20:00

300 Kč

Interaktivní workshop, ve kterém si zkusíte techniky time managementu a seznámíte se se softwary a online aplikacemi pro práci s časem, úkoly, organizaci práce i efektivnější komunikaci.

Celé 3 hodiny budou využity velmi prakticky, kromě prožitých situací si odnesete seznam odkazů na aplikace a weby zaměřené na lifehacking a time management. Lektorka Vám na místě pomůže aplikace nainstalovat a začít používat. Vezměte si s sebou notebook nebo chytrý telefon.

Seznámíte se se softwary a online aplikacemi jako je Trello, Google Calendar nebo Toggl. Budou Vám představeny metody vytváření myšlenkových map a jejich praktické vytváření v aplikaci Mindmup. Vyzkoušíte si techniky založené na principech metody Mít vše hotovo (GTD), Paretova pravidla, nebo principy Petra Ludwiga, autora bestselleru Konec prokrastinace.

Pro koho?
Workshop je určen pro začínající i dlouholeté podnikatele a OSVČ, pro zaměstnané rodiče, kteří potřebují rychle a efektivně plánovat a domlouvat aktivity dětí, svoje i celé rodiny. Vhodný je pro rodiče na RD, kteří pracují jako brigádníci na DPP nebo DPČ.
Proč navštěvovat naše workshopy?

  • zajišťujeme hlídání dětí
  • nabízíme drobné občerstvení
  • nabízíme kávu, čaj
  • vystavujeme potvrzení o absolvování workshopu
  • předáváme lektorce kytku (lektorovi něco jiného :-))
Workshopem Vás provede:
Ing. KATEŘINA KOŤAROVÁ
Katka je marketingová specialistka se silnými znalostmi aplikací, programů a HTML. Má 4 roky zkušeností v oboru PR, médiích a marketingu. Kombinuje kreativní a analytické myšlení. Efektivně řídí projekty a včasně a pečlivě dokončuje úkoly. Prezentační a komunikační schopnosti z ní dělají skvělou lektorku.

Workshop se koná na adrese:

SVČ Ivančice

Středisko volného času
Zemědělská 2
Ivančice

Jakékoliv otázky?

Zavolejte nám!

Míša 720 073 942

Soňa 722 938 173

Danča 736 149 571

Napište nám!