Sebeláska a vnitřní dítě (s Mílou Lukášovou)                                        PLNĚ OBSAZENO

sebeláska jako základní předpoklad spokojeného života, zdravého sebevědomí a kvalitních vztahů

 víkendové setkání 10.10. – 11.10.2020

 

sobota 09:00 – 18:00

neděle  09:00 – 14:00

1800 Kč

Víkend plný sebepoznávací práce na sobě samých. Mluvit budeme nejen o smyslu života, ale i o fungování mezilidských vztahů. Pomocí jednoduchých regresních technik budeme pracovat se svojí vlastní minulostí, nahlédneme také do původního plánu naší duše. Velkou pozornost věnujeme svému dětství a léčení vnitřního dítěte v nás. Dětství má zásadní vliv na kvalitu prožívání našeho života. Ukazuje se, že naplnění našich základních potřeb (ochrana, péče, láska, pozornost, přijetí) a podmínky života v raném dětství (potřeba mít své místo a materiální uspokojení) významně formují naši osobnost. V této etapě našeho života se tvoří úroveň naší sebehodnoty a sebelásky a naše pozdější schopnost vytvářet vztahové vazby. V praktické části se seznámíme se stavem našeho vnitřního dítěte, poznáme, co mu chybělo a osvojíme si jednoduchou nápravnou techniku, díky které se můžeme sami efektivně léčit.

S sebou: Něco pohodlného na sebe a pokud možno i jednu, popřípadě několik fotografií z dětství. Hodit se vám budou papíry a psací potřeby.

Setkáním Vás provede:

Míla Lukášová 

Míla je uznávanou regresní terapeutkou s více než 25 letou praxí. Je aktivní v oblasti psychoterapie, pomoci v psychospirituální krizi a duchovního rozvoje osobnosti. Velmi intenzivně se věnuje individuálnímu poradenství a terapeutické praxi. Několik let přednáší po celé republice na různá témata. Můžete shlédnout také její rozhovory na TV Cesty k sobě (např. https://youtu.be/LzzEceGFW98).

Setkání se koná na adrese:

SVČ Ivančice

Středisko volného času Zemědělská 2 Ivančice

Jakékoliv otázky?

Zavolejte nám!

Míša 720 073 942

Soňa 722 938 173

Danča 736 149 571

Napište nám!